Grafika a webdesign

banner4

K oslovení potenciálních zákazníků, ke správné komunikaci a úspěšné prezentaci je potřeba poutavá grafika. Pro ty, kterým záleží na kvalitě firemního vzhledu, nabízíme širokou škálu grafických služeb na nejvyšší úrovni.

GRAFICKÉ PRÁCE

Ve světě plném nejrůznějších forem vizuálních podnětů je stále těžší poukázat na výjimečnost značky, služby nebo prodkutu. K zaujetí a oslovení zákazníků je proto potřebná kombinace výjimečného nápadu a kvalitní realizace.

Aby jsme vytvořili poutavou a výkonnou grafiku dodržujeme tyto pravidla:
neustále sledujeme stanovené cíle projektu,
nasazujem jen nejzkušenější grafiky,
klademe maximální důraz na detail.

Díky naším zkušenostem dokážeme navrhnout a realizovat libovolný typ grafické zakázky:
loga a logotypy,
ilustrace a maskoti,
brožury, katalogy, letáky,
ikony, ovládací prvky aplikací,
uživatelská rozhraní,
reklamní bannery.

WEBDESIGN

Nabízíme kvalitní, poutavé a promyšlené internetové prezentace. Podívejte se na naší nabídku základních balíčků pro jednotlivce, malé i velké firmy, obce a města. Součástí nabídky je kvalitní webdesign, grafika, SEO optimalizace pro zviditelnění webových stránek ve vyhledávačích, redakční systémy, elektronické obchody a jiné webové aplikace. Zabýváme se také instalací, grafickým návrhem a úpravami pro open-source projekty jako je Word Press, Prestashop atd.

Prezentujte svou firmu nebo projekt na internetu atraktivní, účinnou a poutavou prezentací. Na základě analýzy Vašich požadavků a představ připravíme koncept Vaší nové internetové prezentace: grafiku, design, programming funkcí a modulů, naplnění WWW obsahem. Dále nabízíme registraci domén, webhosting, kompletní správu webové prezentace.
Připravili jsme pro Vás základní nabídkové balíčky: miniweb, normalweb, profiweb a cityweb + nabídku na realizaci e-shopů: výroba e-shopu na míru. Od jednoduchých až po e-shopy s nejsložitějšími funkcemi. Váš e-shop samozřejmě oblečeme do moderního a profesionálně zpracovaného kabátu. To vše za velice příznivé ceny. Neplaťte za nevýhodné hostingy e-shopů, vyberte si z naší nabídky kompletní řešení Vašeho elektronického obchodu.

Naše reference:

www.ekosvetla.cz www.ekoinfratopeni.cz www.demon-racing.cz
www.demon-kolin.cz www.led-ekosvetla.cz www.cogimax.cz
www.zemniprace-kolin.cz www.idealed.cz shop.ekosvetla.cz
 
www.anzopp.cz