Potisk USB disků

banner2

Nabízíme produkci USB disků rozličných tvarů a barev. Možnost zakázkového potisku USB flash disků. Potisk provádíme pouze na kvalitních strojích technologií sítotisk. Místo potisku si také můžete vybrat ražbu loga nebo gravírování loga laserem, samozřejmě bez příplatku. Duplikace záznamu na USB disky do 10 MB zdarma. USB disky si můžete vybrat v našem katalogu, nabízíme široký sortiment za nízké ceny: plastové, kovové, kožené, gumové USB disky různých tvarů, rozměrů i kapacit (výběr od 1GB do 32GB).
:: Potisk sítotiskem 3 barvy od 100 ks zdarma
:: Gravírování laserem zdarma
:: Výroba je možná již od 100 ks
:: Termín dodání se pohybuje mezi 20 až 30 dny

KATALOG USB DISKŮ | POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ | ON-LINE OBJEDNÁVKA

Potisk USB flash disků provádíme technologií tampontisk. Potisk USB disků je do počtu 3 barev Pantone zdarma a to i oboustranný. V případě, že si nezvolíte potisk USB disků, je možné na ně také zdarma vyrazit logo nebo vytvořit logo gravírováním. Minimální množství USB disků, které lze objednat je 100 ks. Ceník USB disků naleznete v našem katalogu, objednat můžete v našem internetovém obchodu.

V dnešní době je hodně oblíbené místo hudebního CD vydávat hudební MP3 flash disc v originálním obalu. Výhodou je velká kapacita využitelná jako rozsáhlá fotogalerie, videogalerie nebo interaktivní galerie textů. Kontaktujte nás a my Vám sdělíme bližší informace.

Dále nabízíme duplikaci USB disků na profesionálních duplikátorech. Cena za duplikaci se liší v závislosti na množství duplikovaných disků a velikosti obsahu dat. V případě duplikace námi dodaných disků je nahrání dat do 10 MB zdarma. Možnost ochrany dat proti smazání.