Potisk prázdných CD a DVD

cd-disk

Potisk prázdných i vypalovaných CD a DVD již od 1 kusu. Vhodné pro prezentační, hudební, filmové a dárkové CD & DVD. Tři druhy potisku: digitisk, ofset, sítotisk. Expresní termíny dodání potištěných CD a DVD – hotové CD již za 1 hodinu od objednání!

Využijte náš e-obchod pro on-line objednávku.

Digitisk

Technologie vhodná pro menší série nebo pro velké série s rychlým termínem dodání (řádově hodiny). Jde o digitálním CMYKem potištěnou fotoetiketu, která je při tisku zalita tenkou voskovou vrstvou – WAXfilm – to zaručuje odolnost proti oděru a vlhkosti a také efektní zvýraznění tištěných barev. Potištěná etiketa je nakonec velmi přesně strojově přitisknuta na CD nebo DVD. Potiskujeme pouze důkladně vybraná kvalitní CD-R a DVD-/+R média určená speciálně pro tento způsob tisku (disky jsou o několik setin milimetru tenčí než standartní CD a DVD, takže etiketa nezpůsobuje při čtení v mechanice žádné problémy).

Potisk CD a DVD již od 1 kusu. Termíny dodání od 1 hodiny (závisí na množství)

Ofset

Plnobarevný přímý potisk CD a DVD využívající soutisku barev CMYK. Vhodné pro tisk fotografií a obrázků. Výhodou potisku je přesná barevnost a dlouhá životnost. Potisk je realizován pouze na kvalitní CD a DVD média. Touto technologií potiskujeme jak prázdné CD-R a DVD-/+R disky, tak lisované CD a DVD disky. Tento druh potisku je výhodnější především pro vyšší náklady – cca od 500 ks.

Potisk CD a DVD již od 100 kusů. Termíny dodání od 2 dnů. Doporučujeme potisk prázdných médií s následnou duplikací záznamu!

Sítotisk

Přímý potisk CD a DVD pomocí Pantone barev. Možnost tisku až 6-ti přímých barev. technologie používaná i pro lisované disky. Téměř nezničitelný potisk! Možnost tisku metalických barev (zlatá, stříbrná…). Tato technologie se vyznačuje vysokou kryvostí barev, leskem a perfektní odolností.

Potisk CD a DVD již od 100 kusů. Termíny dodání od 2 dnů. Doporučujeme potisk prázdných médií s následnou duplikací záznamu!