Vypalování CD a DVD

cd-disk

Expresní výroba CD-R a DVD-R vypalováním s potiskem i bez potisku již od 1 kusu. Jedná se o časově i cenově výhodnější výrobu CD. Možnost volby technologie potisku: digitisk, ofset, sítotisk.

Využijte náš e-obchod pro on-line objednávku.

Vypalování (duplikace) CD/DVD probíhá na průmyslových duplikátorech pouze na kvalitní CD-R a DVD-R média. Každý vypalovaný disk je následně verifikován, tím se absolutně minimalizuje možnost špatného záznamu na datové médium. Duplikujeme klasická CD a DVD, mini CD, mini DVD a CD vizitky. Výhodou této technologie je nízká cena a možnost výroby již od 1 kusu. Expresní termíny dodání bez příplatku již od 1 dne.

Na naše duplikované disky můžete zvolit jednu z následujících technologií potisku:

Digitisk

Technologie vhodná pro menší série nebo pro velké série s rychlým termínem dodání (řádově hodiny). Jde o digitálním CMYKem potištěnou fotoetiketu, která je při tisku zalita tenkou voskovou vrstvou – WAXfilm – to zaručuje odolnost proti oděru a vlhkosti a také efektní zvýraznění tištěných barev. Potištěná etiketa je nakonec velmi přesně strojově přitisknuta na CD nebo DVD. Potiskujeme pouze důkladně vybraná kvalitní CD-R a DVD-/+R média určená speciálně pro tento způsob tisku (disky jsou o několik setin milimetru tenčí než standartní CD a DVD, takže etiketa nezpůsobuje při čtení v mechanice žádné problémy).

Duplikace včetně potisku CD a DVD již od 1 kusu. Termíny dodání od 1 hodiny (závisí na množství)

Ofset

Plnobarevný přímý potisk CD a DVD využívající soutisku barev CMYK. Vhodné pro tisk fotografií a obrázků. Výhodou potisku je přesná barevnost a dlouhá životnost. Potisk je realizován pouze na kvalitní CD a DVD média. Touto technologií potiskujeme jak prázdné CD-R a DVD-/+R disky, tak lisované CD a DVD disky. Tento druh potisku je výhodnější především pro vyšší náklady – cca od 500 ks.

Duplikace včetně potisku CD a DVD již od 100 kusů. Termíny dodání od 2 dnů.

Sítotisk

Přímý potisk CD a DVD pomocí Pantone barev. Možnost tisku až 6-ti přímých barev. technologie používaná i pro lisované disky. Téměř nezničitelný potisk! Možnost tisku metalických barev (zlatá, stříbrná…). Tato technologie se vyznačuje vysokou krycí vlastností barev, leskem a perfektní odolností.

Duplikace včetně potisku CD a DVD již od 100 kusů. Termíny dodání od 2 dnů.